Teslimat ve Kargo

Siparişiniz, sipariş verdiğiniz günden itibaren aynı gün saat 16:00 a kadar, eğer sipariş saatiniz 16:00 ve sonrasında ise ertesi gün (Cumartesi ve Pazar günleri iş günlerimize dahil değildir) kargoya verilmektedir. Hafta sonları ve resmi tatil süresince kargolama yapılmamaktadır. Adresinize kargo teslim süresi ortalama 3 iş günüdür. Sizlere iyi hizmet verebilmek için elimizden geldiği kadar hızlı ve özverili çalışmaya gayret ediyoruz.

İade ve Değişim talebinde bulunulacak ürün için, gönderimleri şirketimizle anlaşmalı olan kargo şirketi (Yurtiçi Kargo) dışında herhangi bir kargo şirketiyle gönderim yapılması durumunda, kargo takip süreci şirketimiz tarafından izlenememektedir. Bu hususta farklı bir kargo şirketiyle gönderime çıkan ürünün takip numarasını [email protected] e-posta adresimize veya +90 (212) 412 50 28 numaralı Fabrika Satış Mağazamıza, satın alma bilgilerinizle birlikte iletmeniz gerekmektedir. (İade ve Değişim süresi, satın alma sürecini takip eden 14 gün içerisinde yapılmalıdır.)

Değişim talebinde bulunulan ürünün faturası ve istenilen değişiklik detaylarının faturanın arkasında belirtilmesi gerekmektedir.

Önemli Uyarı: Kapalı mekan dışında denenen ve kullanılan ürünlerin iade/değişim hakları şirketimiz insiyatifinde olup, gerekli teknik değerlendirmeler yapıldıktan sonra sonuçlandırılmaktadır. (Fabrikasyon, üretim ve taşıma esnasında hasar alan ürünler bu sürece dahil edilmeyip, iade/değişim işlemi koşulsuz yapılmaktadır.)

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR